Raktáros - állásajánlat

Győr Ipari Parkban található telephelyünkre keressük a raktározásért felelős kollégát. Termékkör: magfeldolgozó gépek és alkatrészek, acéláru.
Neked való a lehetőség, ha érdekel a gépipar, vonz a sokféle tennivaló. Ha szeretsz a magad ura lenni, de érted, mit jelent a kollégák keze alá dolgozni. Ha ügyes targoncás vagy, de nem idegen a számítógépes munka sem. Egy a fontos: bírjad erővel és ésszel!

Feladatok:

  • Anyagmozgatás targoncával
  • Kiszállításra váró gépek, gyártmányok, szerelési anyagok megfelelő időben és mennyiségben való előkészítése
  • Beérkező áru és dokumentumok megfelelőségének ellenőrzése
  • Készlet raktárhelyre tárolása és dokumentálása a vállalatirányítási rendszerben
  • A gyártás kiszolgálása alapanyaggal, a késztermék raktárra vétele, jelölése
  • Készletpontosság fenntartása, részvétel a leltárakban.
  • Raktári terület tisztán tartása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses, vezetőállásos)
  • Gépész és számítástechnikai alapismeretek
  • Min.1 év raktározási tapasztalat
  • Angol nyelv alapszintű megértése
  • Logikus gondolkodásmód
  • Felelősségtudat, rendszeretet

Munkahely:

  • Igényes, tiszta munkakörnyezet
  • Kis létszámú, emberközpontú csapat
  • Egy műszakos munkarend
  • Elkötelezett vezetők

Juttatás:

  • Versenyképes havibér
  • Teljes bejárási költség támogatás
  • Nettó cafeteria
  • Egészségügyi magán szolgáltatás
  • Negyedévente teljesítmény alapján mozgóbér

  • e-mailben:  , fényképes önéletrajzzal 2021. április 23-ig